Najlepsze Studio Modelowania Sylwetki
 
Manufaktura Sylwetki to miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce mogą się urzeczywistnić. Wierzymy, że każda kobieta kryje w sobie piękno, które pomagamy odkryć na nowo. Twój cel jest dla nas najważniejszym drogowskazem. Ten fakt wyróżnia Manufakturę Sylwetki spośród wielu. Jesteśmy zespołem, dla którego istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Twój sukces jest miernikiem naszej skuteczności i motorem rozwoju naszego studia.
U nas zawsze pierwszy trening masz gratis !​​​​

 

Manufaktura Sylwetki to miejsce gdzie poznasz sympatycznych ludzi, którzy lubią zarówno zmęczyć się jak i zrelaksować. Życie w stylu on-line jest już normą na całym świecie. Nieustanne funkcjonowanie w tym trybie ma jednak swoje konsekwencje – nieregularne posiłki, brak ruchu, nieodpowiednia dieta…, wszystkie te czynniki mają wpływ na nasze zdrowie i wygląd. Jeżeli jesteś świeżo upieczona mamą i chcesz wrócić do sylwetki sprzed ciąży lub po prostu chcesz wymodelować i ujędrnić konkretne partie ciała zapraszamy do Manufaktury Sylwetki! Pomożemy Ci zrzucić zbędne kilogramy, zniwelować cellulit a przede wszystkim zmienimy Twój tryb życia. Zapewnimy Ci najlepszy sprzęt i opiekę na najwyższym poziomie! Zarówno Ty jak i Twoi znajomi możecie realizować swoje cele dzięki naszym urządzeniom i wsparciu personelu. Jesteśmy przekonani, że Studio Manufaktura Sylwetki stanie się dla wielu z Was miejscem gdzie spełniają się marzenia!

Dlaczego powinnaś nas wybrać ?

Nieważne, gdzie mieszkasz – do naszego studia zawsze dojedziesz :). Manufaktura Sylwetki położona jest na osiedlu Herby w Kielcach, zaledwie 50 m od II Urzędu Skarbowego. Nie musisz martwić się o miejsce do parkowania, posiadamy swój ogrodzony bezpłatny parking. Nasi pracownicy na pierwszym miejscu zawsze stawiają dobro i komfort Klienta. Szkolenia i pełen profesjonalizm sprawiają, że już od wejścia do Manufaktury Sylwetki poczujesz, że jesteś pod opieką fachowców. Jeśli chodzi o sprzęt, nie idziemy na żadne kompromisy. Nasze urządzenia wyprodukowane są w Polsce na nasze indywidualne zamówienie i według naszej specyfikacji, dzięki czemu korzystamy ze sprzętu o najwyższych parametrach i opcjach których nigdzie nie znajdziecie. Nie jest to standardowy sprzęt jaki jest na rynku, dlatego nasze urządzenia sygnowane są naszym logo.