Znajdź nas
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle

© 2018 by Manufakrura Sylwetki

Kontakt do nas

25-647 Kielce

ul. Częstochowska 21/1

Manufaktura Sylwetki

tel. +48 570 302 300

Najlepsze Studio Modelowania Sylwetki
 
Manufaktura Sylwetki to miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce mogą się urzeczywistnić. Wierzymy, że każda kobieta kryje w sobie piękno, które pomagamy odkryć na nowo. Twój cel jest dla nas najważniejszym drogowskazem. Ten fakt wyróżnia Manufakturę Sylwetki spośród wielu. Jesteśmy zespołem, dla którego istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Twój sukces jest miernikiem naszej skuteczności i motorem rozwoju naszego studia.
U nas zawsze pierwszy trening masz gratis !​​​​

 

Manufaktura Sylwetki to miejsce gdzie poznasz sympatycznych ludzi, którzy lubią zarówno zmęczyć się jak i zrelaksować. Życie w stylu on-line jest już normą na całym świecie. Nieustanne funkcjonowanie w tym trybie ma jednak swoje konsekwencje – nieregularne posiłki, brak ruchu, nieodpowiednia dieta…, wszystkie te czynniki mają wpływ na nasze zdrowie i wygląd. Jeżeli jesteś świeżo upieczona mamą i chcesz wrócić do sylwetki sprzed ciąży lub po prostu chcesz wymodelować i ujędrnić konkretne partie ciała zapraszamy do Manufaktury Sylwetki! Pomożemy Ci zrzucić zbędne kilogramy, zniwelować cellulit a przede wszystkim zmienimy Twój tryb życia. Zapewnimy Ci najlepszy sprzęt i opiekę na najwyższym poziomie! Zarówno Ty jak i Twoi znajomi możecie realizować swoje cele dzięki naszym urządzeniom i wsparciu personelu. Jesteśmy przekonani, że Studio Manufaktura Sylwetki stanie się dla wielu z Was miejscem gdzie spełniają się marzenia!

Dlaczego powinnaś nas wybrać ?

Nieważne, gdzie mieszkasz – do naszego studia zawsze dojedziesz :). Manufaktura Sylwetki położona jest na osiedlu Herby w Kielcach, zaledwie 50 m od II Urzędu Skarbowego. Nie musisz martwić się o miejsce do parkowania, posiadamy swój ogrodzony bezpłatny parking. Nasi pracownicy na pierwszym miejscu zawsze stawiają dobro i komfort Klienta. Szkolenia i pełen profesjonalizm sprawiają, że już od wejścia do Manufaktury Sylwetki poczujesz, że jesteś pod opieką fachowców. Jeśli chodzi o sprzęt, nie idziemy na żadne kompromisy. Nasze urządzenia wyprodukowane są w Polsce na nasze indywidualne zamówienie i według naszej specyfikacji, dzięki czemu korzystamy ze sprzętu o najwyższych parametrach i opcjach których nigdzie nie znajdziecie. Nie jest to standardowy sprzęt jaki jest na rynku, dlatego nasze urządzenia sygnowane są naszym logo.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now